Tutunamayanlar 11. Bölüm

Tutunamayanlar 11.Bölüm Özet:
Tarık, Tunç’un İrem’e bir teklifte bulunduğuna kulak misafiri olmuştur. Ancak teklifi duyamamıştır. Tunç‘un İrem’den ne istediğini merak eden Tarık, büyük bir merak içindedir.
İlhan’ı ise Periler Konseyinde zor bir sınav beklemektedir. Güçleri tehlikededir. İlhan’ın ele geçirdiği önemli bir belge, Tarık ve İrem aşkını oldukça etkileyecektir.
Tarık, mahallede çeşitli testler yaparak ruh eşini arar. Bu testlerin sonuçları Tarık için sürpriz olacaktır. Bu arada Tarık’ın rakibi Doktor Tunç, mahallede bir poliklinik açar. Burayı açmasındaki neden tabi ki İrem’dir. Tunç‘un mahalleliyi etkilediği her hamle Tarık’ı daha çok çıkmaza itecektir.
Tutunamayanlar, on birinci bölümüyle 24 Mart Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yapımcılığını İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in üstlendiği, senaryosunu Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu’nun oturduğu absürt komedi dizisi “Tutunamayanlar”.
Son yılların parlayan yıldızlarından Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu’nun başrollerini paylaştığı dizide, usta oyuncu Zafer Algöz ile birlikte Şinasi Yurtsever, Asuman Dabak, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı, Bülent Çolak gibi iddialı isimler yer alıyor.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tutunamayanlar Resmi Sosyal Medya Hesapları:
► Tutunamayanlar Facebook Sayfası: tutunamayanlartrt/
► Tutunamayanlar Twitter Sayfası: tutunamayanlar/
► Tutunamayanlar Instagram Sayfası: tutunamayanlar
► Tutunamayanlar TRlist Kanalı: trlist.info
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TRT 1 Resmi Sosyal Medya Hesapları:
► TRT1 Resmi Facebook Sayfası: TRT1/
► TRT1 Resmi Twitter Sayfası: trt1/
► TRT1 Resmi Instagram Sayfası: trt1
► TRT1 Resmi TRlist Kanalı: trlist.info
#TRT1 #Tutunamayanlar #ardakural #KalbiniDinle
bit.ly/TutunamayanlarTRlistKanalı

YORUMLAR

 • Enver Arman
  Enver Arman9 saatler önce

  Kurtlar vadisi göndermesi isteriz. Derin devlet falan

 • Kadir Aktas
  Kadir Aktas9 saatler önce

  Son 15 senede izlediğim tek dizi bu dizi oldu. Aslında sadece film izlerim. Galiba bundan sonra da hiç dizi izlemeyeceğim. Mesela Tutunamayanlar müthiş başladı, öyle de devam etti ama enerjisi düşmeye başladı. O kadar büyük enerjiyle başladıktan sonra aynı enerjiyle devam etmeleri zaten imkansızdı. Olayları, hikayeleri çabuk tükettiler. Daha az vererek enerjilerini daha tasarruflu kullanabilirlerdi. Beklentiler arttı ama beklentilere doğal olarak karşılık gelemedi. Dizi için eleştirilerim şöyle: İrem Tarık'ın platonik aşkı olarak kalmalıydı. Restaurantta yemek yedikten sonra eve dönüşlerinde Tarık İrem'e tüm akşam yalan mı söylemiştin dediği sahne bence dizinin zirve noktasıydı. Ondan sonra kıza açılmaya başladı, dizi de inişe geçti. Dizide şive olayını da çok abartıyorlar bence. Zafer Algöz dışında kimse yapmamalı. Tarık da doğal aksanıyla konuşmalı. İvedik tarzından kurtulmalı. Son olarak da dizide maneviyat adı altında dini terimlerin ve kavramların çokluğu. Zamanın ruhuna uygun bir jargon seçilmiş gibi sanki.

 • Mustafa Doğru
  Mustafa Doğru11 saatler önce

  Hikmet abinin neden okuma yazması yok..? Kütüphane gibi mekanı var, insan bi şekilde öğrenir yani... Ve kitaplarla, okumakla ilgili mesajlar veriyor insana... İlginç.. Verilen mesaj nedir burada.

 • burak yıldırım
  burak yıldırım12 saatler önce

  Samanyolu kapandı görevi TRT almış... L&M formatını çalıp götünüzden hikaye uydurmuşsunuz resmen

 • Nuriye İsikay
  Nuriye İsikay12 saatler önce

  a haber

 • Rüstem Abdullah Kadirov
  Rüstem Abdullah Kadirov12 saatler önce

  SİNSİ USTA eserlerinden: kim yobaz. kim ahmak be?

 • Mr.Robot
  Mr.Robot13 saatler önce

  İrem, Tarık'ın kıskanmasına bu kadar seviniyorsa (<a href="#" class="seekto" data-time="1407">23:27</a>) ateş bacayı sarmış, dumanı tütmeye az kalmış.Tarık'tan büyük oyunu bozmasını bekliyorum :)

 • olmazsa olmaz
  olmazsa olmaz16 saatler önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="417">6:57</a> eylem de mont var 3 saniye sonra yok dikkat yönetmen 😉

 • Olasılık Oyun
  Olasılık Oyun19 saatler önce

  Keşke çekim hatalarını koysanız :D çok güzel olur .

 • mahmut karataş
  mahmut karataş19 saatler önce

  fikrimce dizide birtakım eksikler var ilk 10 bölüm güzeldi ancak 11. bölüm için bunu söylemek mümkün değil lütfü ve ayşe sahnesi ilk kısımda sesinde ne var biliyor musun kısmı haricinde he bir de eylem de hem oyunculuk hem de diyaloglar iyi , her ne kadar lütfüyü beğensem de benim favorim FEHMİ'dir. onun dışında doktor kısmı çok gereksiz buluyorum. bence o kısım yani doktor sahnesi tamamen atılmalı bir de reklam yeri ve ordaki durum çok çok yetersiz orası da atılmalı , bunların yerine daha hayattan gerçeklerden sahneler olmalı ama bu sahneler avam kaçmasın, ilhan abiye yüklenen diyaloglar 11. bölümde pek yeterli bulamadım. istiyorum ki harcadığım zamana değsin, günümüze yapılan göndermeler yetersiz kalıyor, yani demek istediğim o ki her sahne dopdolu olmalıdır, müzikleri de yetersiz buluyorum, daha özgün daha üst bir tarz müzikler kullanılabilir, bu bazen yabancı bir müzik, bir caz vs kısaca böyle giderse izlemeyi bırakırım. üşenmedim yazdım, bir oyuncu olduğum için bunları yazma gereği hissettim.

 • Veterans TR
  Veterans TR19 saatler önce

  bakın buraya yazıyorum bu diziden oyuncu kopuşları yaşanıcak cünki zafer alagöz gibi oyuncuların neler yapabildigini cem yılmazın filmlerinden Doğu Demirkol un performansını Ali Atayın filminde gördük! bu kadro elinde olucak cıkarıcagın iş bu olucak! nays diyorum. 3 .5 bölüm sonra..dediydi dersiniz. zafer alagöz tamamda yani doğu demirkol cok başarılı rolünü verin adama. şunu anlamıyorsunuz. sizin kafanızdaki şahsiyet komik degil! LM den örnek alın izliyicelerle bağ kuran oyuncuları oyundan cıkartıyorsunuz! tutunamazsınız.. insanlar dizilerdeki karakterler ile bağ kurarlar severler vs yani bakın diger dizilere bir karakteri 20 bölümde zor öldürsede !. kimsesiz yaşar diye millet istiyor..! bunu hala anlamıyorsunuz.. karakteri beyenmesine bile fırsat vermeden yok ediyorsunuz.. bu kafalarla bu iş zor ! salak insanları sevmez bizim insanlar bunuda anlamışınız! =) Lm den ismail karakteri salakmıydı! hala şaşıyorum bu kadro! bu izlenme! brezilya yı amatör kümede oynatıyorsunuz.. sanki! cem yılmaza verin şu kadroyla adam neler yapar. ali ataya verin. bakın bu kadroyla neler yapılıyor!

 • Üsame Ceylan
  Üsame Ceylan20 saatler önce

  Dizi gerçekten en kritik bölümlerini oynuyor bu haftalarda. Umarım senaristler, yönetmen ve ekibin kalan kısmı yorumları takip ediyordur. Benim dikkatimi çeken birkaç nokta: Özellikle Tarık karakteri başarısız ve saf bir halden ‘salak’ bir hale büründü. Nitekim Tarık’ın olduğu sahneler hiç güldürmüyor, gülümsetmiyor dahi.. Sanki Tarık’ı ilk Yetenek Sizsiniz’e çıkan Doğu Demirkol oynuyor gibi.. Hicabi hoca nerede? Ayrıldıysa bile en azından memlekete gitti, göçtü gitti vesair gibi bir sebep söyleseniz de seyirciye mesaj verseniz, seyirci hakediyor bence bu kadarını.

 • ozg kutbay
  ozg kutbay20 saatler önce

  hicabi hoca nerede şinasi yurtsever diziden ayrıldımı?

 • cem uykun
  cem uykun20 saatler önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="1255">20:55</a> eylem kardeşim evden dışarı çıkarken bir aynaya bakıver, fermuar açık kalmış sanki :)

 • Varlık Yükü
  Varlık Yükü21 saatler önce

  Dizi 13. bölümde veda edecek bence. Zorlama ve süre doldurmak için yapılıyor 2 - 3 bölümdür.

 • Şerif Ataş
  Şerif Ataş21 saatler önce

  Nalet Bebe Adamdır 👍🏻

 • Mustafa Özgül
  Mustafa Özgül21 saatler önce

  İsmet Özel ile başlamanız çok güzel. Yıkılma Sakın ey Tutunamayanlar

 • S. B.
  S. B.21 saatler önce

  hicabi hocayi özleyenlere pes diyorum....

 • S. B.
  S. B.21 saatler önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="3240">54:00</a> sanirim dr. oytun erbasa vurgu yapildi burda, duydumki sürekli tusa girip birinci cikiyormus falan

 • Abdullah ağırçelik
  Abdullah ağırçelik22 saatler önce

  Dakika <a href="#" class="seekto" data-time="417">06:57</a> Eylem dışarı çıkarken haki parkası dakika <a href="#" class="seekto" data-time="423">07:03</a> Eylemin üstündeki parkası uçmuş 😀 ufak tefek hatalar ama dikkat edilmesi daha hoş olur sizden ricamda karekterleri çok kalıba sokuyorsunuz az özgür bırakın

 • Selahaddin Zararsiz
  Selahaddin Zararsiz22 saatler önce

  Şu tarık karakterine lütfen biraz çeki düzen verin baymaya başladı aptallıkları iremi boşverin hiçbir kadına saygısı yok ve konuşmayı bilmiyor hikaye saçmalamaya başladı sevgili olacaksa olsun olmayacaksa olmasın gereksiz uzadı bu konu hocayı neden diziden çıkardınız çok saçma çıkma nedeni bile yok biranda kayboldu ortadan ayrıca kitap kafe neden kapandı o kadar sevilmişken dizide bi anlamı bi manası vardı o kafenin yani uzun lafın kısası diziniz normal başladı büyük randımanla devam etti ve şuan düşüşleri yaşıyor cidden diziyi sevmesem böyle bir açıklama yapmazdım çünkü böyle giderse dizi final yapar gibi geliyor hepinize kolay gelsin iyi günler diliyorum.

 • Emir gökberk
  Emir gökberk23 saatler önce

  Diziyi çözümlememe göre 12. bölüm komedi döngüsünde. Komik bir bölüm bizi bekliyor olmalı ama bakalım...

 • Boris 007
  Boris 00723 saatler önce

  Dizi çok kasıntı yaa. Format LM den araklama, mizah malzeme olarak full twitterdan besleniyor. Özgünlük namına hiçbirşey yok. Esas kızın oyunculuğu zaten berbat. Şiir, çay, çekirdek edebiyatı bayağı bir bayıyor ya bırakın artık bu işleri. Aşırı yapmacık ve LM aşıklarınını sömürmeye çalışan vasat bir dizi

 • ANIL DİŞLON
  ANIL DİŞLON23 saatler önce

  Kimdir Bu Kaptan Ahmet CAN ?

 • Ahmet Esat Öğüt
  Ahmet Esat ÖğütGün önce

  KABAK TADIIIIIIII

 • mecit yıldız
  mecit yıldızGün önce

  fehmi dan bilzerian a benziyor aynı

 • Hideo Nhei
  Hideo NheiGün önce

  Alfa tarik istiyoruuuz !!!

 • Aykut Çaglar
  Aykut ÇaglarGün önce

  Bu dizi 7 bölümde finali yapmış anlaşılan

 • Vedat Artus
  Vedat ArtusGün önce

  +1

 • Berre
  BerreGün önce

  İrem'in ruh eşi tunç olmayabilir ama tarık da değil bence

 • WhoisThisMAN
  WhoisThisMANGün önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="2690">44:50</a> adam kaç bölüm oldu hala arabadan inmedi

 • KZLYHS
  KZLYHSGün önce

  Bunedio ')))))

 • İlker YILDIZAK
  İlker YILDIZAKGün önce

  Tarık karakteri gereksiz derecede fazla aptallaştırılmadı mı? Vasıfsız bir insanın başına gelen tuhaf ve komik hikayelere gülüyorduk. Şimdi 20 yıl geriye giderek aptalın aptallığına gülmeye çalışıyoruz yine. Türk senaristleri karakteri komikleştirirken zekasından ödün vermemeyi öğrenemedi gerçekten... Kısa süre sonra aptal aşık dizilerinin arasına bu da yazılır...

 • Hatice karakaş
  Hatice karakaşGün önce

  Şu evlilik programında yuhlama doğu demirkolun yetenek sizsinizdeki performansına gönderme olabilir mi😀

 • irem demir
  irem demirGün önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="415">06:55</a> eylemin dışarıya montla çıkıp hırkayla devam etmesi...

 • Birol Akyildiz
  Birol AkyildizGün önce

  *GIZA ÜZÜL GIZA ANA YÜREĞİ HAFİFDİR YUFKADIR AFFEDER ELİN GIZI ÖYLE DEĞİLDİR OĞLUM ALIR BAŞINI ÇEKER GİDER.* Demiş ilham perisi ne güzel de söylemiş...

 • ÇAĞAN TV
  ÇAĞAN TVGün önce

  Merakla beklediğim bir dizinin beni sıkmasından korkarak izlemek çok kötü. Lütfen tedbir alınız. Kolay gelsin.

 • Genco İçin
  Genco İçinGün önce

  ben Eylem'e aşıkken diziden saniyelik sahnelerle kandıramazsınız beni ,derhal zenginlerin elinden alın o kafeyi Eylem'e iade edin. (:

 • SİNAN ÖNGEL
  SİNAN ÖNGELGün önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="3251">54:11</a> inanamadım

 • K A S I R G A
  K A S I R G AGün önce

  Dizinin Modu Düşük Gibi Biraz Can Lütfen...

 • Tural Ismail HD
  Tural Ismail HDGün önce

  Hicabi Hoca NEREDE?

 • 321
  321Gün önce

  Güzel başladı devamı gelmedi açıkçası

 • Osman Yavuz
  Osman YavuzGün önce

  Senaristlerde kabizlik basladi.. Espri de yok konu da kisirlasti.. Biraz daha yaraticilik. İnsallah okuyorsunuzdur . diziyi batirmayin kadro cok iyi

 • Osman Yavuz
  Osman YavuzGün önce

  6.54 . saniyede kizda parka var .. Ayni sahnenin 7.10 . saniyesinde parka yok.. Ozensizlik dizboyu

 • Demir Demir
  Demir DemirGün önce

  Şu tarıki diziden çıkarın, ben böyle berbat bir başrol oyuncusu daha görmedim. Her bölümde Sürekli " Ne nasıl Niye nasıl oluyor niye oluyor?" Gibi sorular sormasindan gına geldi artık.

 • ftmanur Çakır
  ftmanur ÇakırGün önce

  tarık vildan sahnesi için geldim.

 • Yusuf Aydın
  Yusuf AydınGün önce

  Dizi gitgide kötüye gidiyor 🤔

 • Berk
  BerkGün önce

  Dizi sanki hikayesinden veya senaryosundan koptu. İlk başlardaki hikayeden saptı. Şinasi Yurtsever diziden çıktı, kitap kafe bir anda el değiştirdi, Hikmet ve karısının ne yaptığı belli değil, ilham perisi bir anda emekli edildi, Tarık ve İrem'in ilişkisi artık çok boş olmaya başladı. Ayrıca bu fakir-zengin muhabbeti de kabak tadı vermeye başladı. Dizi ya tamamen absürt komedi olmalı ya da tamamen dram-komedi dizisi, arası 'tutturulamıyor benim gördüğüm. Bence ilk bölümlerdeki haline dönülmeli. Senaryoda değişim ve kopuş çok fazla.

 • Enes A.
  Enes A.Gün önce

  asuman dabak tiyatrosu gibi:)

 • Arafhan Evartis
  Arafhan EvartisGün önce

  Benim diziyle ilgili bir eleştirim yok. Eylem'e olan hayranlığımı dillendirip gideceğim. Mükemmel bir kadınsın Eylem, keşke gerçek olsan

 • Melik İzol
  Melik İzolGün önce

  Normalde hiç yorum yapmam ama dayanamadım artık:) çok duygusala bağlıyorsunuz tarıkla iremin bir sonuca varmayan aşkı üzerine kurulu bir dizi haline geldi. Komedi ön planda; aşk meşk olayları ikinci planda olması lazım. İki üç bölümdür öyle çok güldüğümü hatırlamıyorum. Böyle devam ederse en fazla bir iki bölüm daha katlanabilirim. bu şekilde devam ederseniz gerçekten trajikomik bir şekilde TUTUNAMAYANLAR olacaksınız:)

 • Karanlık Delisi
  Karanlık DelisiGün önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="1915">31:55</a> Asuman Dabak tiyatrosu <a href="#" class="seekto" data-time="2511">41:51</a> bunedio (onedio) <a href="#" class="seekto" data-time="2639">43:59</a> Nalet Bebe <a href="#" class="seekto" data-time="3071">51:11</a> Neden TV

 • Gökhan Balcı
  Gökhan BalcıGün önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="1912">31:52</a> Kendi adını vermiş: Kentsoy poliklinik. Kendi adını vermiş, megaloman. Asuman dabak tiyatrosu gibi 😂😂😂😂😂

 • Serdar Aydin
  Serdar AydinGün önce

  Sizcede diziye hareket zamani gelmedimi artik ....

 • Hamza yetimova
  Hamza yetimovaGün önce

  YİNE HER ZAMANKİ GİBİ VE HER DİZİ GİBİ İLK BÖLÜMLERİNDE OLAN HAZ ARTIK OLMUYOR 10. BÖLÜME GELDİM İŞ BOZULDU. KAREKTERLER EN BAŞTAKİ ÇİZGİLERİNDEN ÇIKIYOR. TARIK ZATEN SEMPATIK VE İÇLİ BİR ÇOCUKKEN LİSE ZAMANLARINA GİDİP DURDU İYİCE ERGEN BOŞ BELEŞ BİR HALE GELDİ. İREM OLAN YOĞUN DUYGUSU YERİNE SADECE ÇIKMA TEKLİFİ ETMEYE ÇALIŞAN BASİT BİR ERGEN İZLİYOR GİBİ HİSSEDİYORUM. İLHAM PERİSİ HERKESE İLHAM VERMEYE ÇALIŞIYODU BAŞTA ŞAİRE ŞİMDİ İŞİ GÜCÜ TARIK OLMUŞ. ÜÇÜ BİRLİKTE TAKILIYODU ŞİMDİ UZAKLAŞTILAR UZAKLAŞTIKÇA O TADI VERMEDİ. ŞAİR İŞ BULDU, İLHAN KONSEYE ODAKLI, TARIK DESEN İYİCE SALDI, İREMDE FARKEDİLEBİLİR İLGİSİ ARTIK YOK SOYUT DURUYOR. KAFEDE EYLEMLE OLMAYA DEVAM ETMELİYDİ. EYLEMDE İLK BÖLÜMLERDEKİ GİBİ KALMALIYDI. O ZENGİN ÇOCUK KAFEYE GEÇTİ ABLASIYLA ABSÜRT DURUYOR ABLASI İLK BÖLÜMDE SAF SALAK ŞÖHRET ODAKLI HİÇ BİR ŞEY UMRUNDA OLMAYAN BİŞEYDİ ŞİMDİ MANTIKLI DURUYOR GİYİMİ BİLE DEĞİŞTİ. YANİ YİNE ESKİ HALİYLE GÜZEL ONU ÖYLE SEVMİŞTİM. HEPSİNİ İL BÖLÜMLERDEKİ GİBİ SEVMİŞTİM . SENARİST BEY TİTREYİN VE KENDİNİZE GELİN

 • duygu tosun
  duygu tosunGün önce

  İrem den nefret ediyorum Tarık ın iyi niyetiyle tutundu beslendi ev buldu sonra taaakk diye tarığı bırakıp başka bir erkeğe gitti hep kullandı Tarık ı

 • siyaha meftune
  siyaha meftuneGün önce

  Sözlerin muhatabı, hatibinde sözlerini rahatlatır, güzelleştirir..

 • Namikaze Minato
  Namikaze MinatoGün önce

  bunedioya güzel gönderme

 • Furkan Aydın
  Furkan AydınGün önce

  Böyle spastik bir başrol ve kabak tadı vermiş bir konu Aynı kızın peşinde koşmak Bırakın şunları artık

 • akif guney
  akif guneyGün önce

  Bokunu cikarttiniz dizinin, Basta ne iyiydi, nerde eylem yoldas

 • çağrı öztürk
  çağrı öztürkGün önce

  Acilen Lütfi, işten çıkarılmalı !!!

 • Muhammed Emir Batal
  Muhammed Emir BatalGün önce

  Şu Tarık karakterini yazmanız için kim silah tutuyor kafanıza. Hiçbir diyalog kuramayan milleti itip kalkan bir karakter yazıyorsunuz. Eğer bu şekilde Tarık a aşık olursa İrem çok saçma olur çünkü bildiğin recep ivedik bu adam. Lütfen bu ana karakter düzeltilsin mal değil saf olsun ve yeri gelince de bizi etkilesin

 • Muhammed KURTAR
  Muhammed KURTARGün önce

  irem köpek mi kedimi sorusuna kedi diyor ben köpekten korkarım diyor ama <a href="#" class="seekto" data-time="2846">47:26</a> da salıncağa koşarken uyuyan köpeğin yanından geçiyor korksa geçmezdi Q:WDqW:Dqw:Dwd bunlar hep gözlem

 • Cengizhan TİGİN
  Cengizhan TİGİNGün önce

  Dizide kimse ağlamıyor ama ben hep iç çekiyorum neden?

 • Savcı Esra
  Savcı EsraGün önce

  Tarığın ailesini böyle zor bi duruma sokup umursamamasi iremle olan bütün sahnelerin modunu bozuyo çünkü ayşe gelip eylemden tabak bardak isterken tarıkla iremin sahnelerini ciddiye alamıyoruz

 • yeliz ulukaya
  yeliz ulukayaGün önce

  birbirlerinden haberleri yok, ama babalariyla ayni mekanda bulusuyorlar hayallerde

 • Ahmet Hakan TOSUN
  Ahmet Hakan TOSUNGün önce

  Bazıları yapıcı ama olumsuz eleştiriler yapmış benim düşüncem dizi gayet yerinde ilerliyor. Evet bi geçmişe baktığımızda birkaç sahne beni sıkmıştı ama bu bölüm eksiksiz eğlendim. Bu dizi sizi gülmekten öldürmez sadece keyifli vakit geçirmenizi sağlar ve ben keyifle izledim.

 • Funda Koc
  Funda KocGün önce

  Tunç da p*ç çıktı😒 ah Tarık ah

 • ikooon
  ikooonGün önce

  leyla ile mecnuna cok benzetmeler offffff

 • Çılgın Portakal
  Çılgın PortakalGün önce

  Senarist değişmezse 20yi göremez gibi geliyor, umarım yanılırım.

 • hakan aslan
  hakan aslanGün önce

  Dizide kahramanlar çemberi genişliyor ve gayet güzel ve güçlü bağlantılarla genişliyor eski kahramanlar arasındaki bağlar daha da güçleniyor. Her şey güzel bir şekilde ilerliyor vıcık vıcık aşk dizilerini sağdan soldan bulabilirsiniz Tarık ve İrem in artık kavuşmasını bekleyenler. Evet izleyicinin yorumunu almak bakmak önemli ama izleyicinin dediğiyle hareket edilmesi dizinin sonunu getirir. Seyircinin biraz kendini eleştirmesi lazım sanırım , ne istediklerini sorgulamalılar yapılan işten memnun olmayanlar, yorumların çoğu yapıcı eleştiri yapıyorum diyerek dizide olmasını istediği ve sinir olduğu yerlerin çıkarılmasını istemiş. Bırakalım da herkes kendi işini yapsın.Süre olarak müthiş absürt komedinin absürtlüğünü sonuna kadar kullanıyor. Başarılarının devamı dileğiyle Tutunamayanlar. Ekstra olarak bunedio göndermesi gerçekten yerinde ve doğru bir gönderme, doğru yürütülse çok güzel bilgi mecrası olabilecekken saçma sapan testlerle(!) ve bunları bildirim göndererek bayıyolar. Göndermelerin bol olsun Tutunamayanlar :D

 • ADEM MADEN
  ADEM MADENGün önce

  Ezel dizisinden sonra izlediğim, ilk türk tv dizisi. Benim gibi izleyici kitleniz az değil, bunu sizde biliyorsunuz. Benim gibi yabancı dizilerin olaylar örgüsü, dramatik mantığının tadını almış bir çok izleyiciniz var. Hedef kitleniz zaten bizleriz. Neyse. Tarık karakteri kendini fazlasıyla tekrar etmeye başladı. Elinizde geçmişe gitmek gibi mükemmel bir kapı vardı ve bana kalırsa çok efektif kullanamadınız. Ekonomik ve zaman maliyetleri vardır, biliyorum ama daha iyisi olabilirdi. Lütfen toparlanın. Klişe türk dizisi kancaları atarak gizem oluşturmayı bırakın. Biz gençlerin dramatik mantığı epey değişti. Oyuncuların hepsi çok başarılı.

 • Çağrı Alparslan
  Çağrı AlparslanGün önce

  Tesla mı edisonmu diyo tabi tesla amk

 • Taha Batuhan
  Taha BatuhanGün önce

  sonu bitirdi be

 • Mücahit Aygören
  Mücahit AygörenGün önce

  Son iki bölüm biraz farklı ama olsun çoktan Leyla ile Mecnun, Kardeş Payı gibi gönlümüzdeki yerini aldı. Hicabi'nin bir anda gitmesi, kitap kafenin devri iyi olmadı ama vardır bildikleri kafe de açılır bence. Yağız nasılsa ya batacak ya da fakirlik harici bir şey bulup vazgeçecek. Hicabi de işsiz kalınca gitti döner diye düşünüyor insan gerçi bir işaret olmalıydı nereye gitti kayboldu gibi en azından. Mesela test bölümünde Hicabi'ye danışılabilirdi testlerin doğruluğu konusunda. Yine de güzel dizi bütün karakterleri ile. Farkında mısınız son bölümlerde artık daha doğal oynuyorlar. Bütünleştiler artık karakterlerle...

 • nilay
  nilayGün önce

  İrem ve tarık aşkı bayağı baydı lütfü ve ayşe aşkı daha ilgi çekici olmaya başladı sanırım bu da tarık karakterinin aşırı değişmesinden kaynaklı bence

 • x
  xGün önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="418">6:58</a> Eylem meşhur ceketiyle dışarı çıkıyor ve hop, ceket kayboluyor...

 • Erdem Bulut
  Erdem BulutGün önce

  Trendlere girdik, umarım daha iyi yerlere gelir bu dizi.

 • Sezen Yılmaz
  Sezen YılmazGün önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="64">1:04</a>:00 sonda çalan bu müziği diiz müzikleri arasında falan hangi isimle bulabilirim bilen var mı??

 • chincilla silver
  chincilla silver2 gün önce

  <a href="#" class="seekto" data-time="61">1:01</a>:15 müthiş sözler😍😍😓

Sonraki