Tüm Aile Bir Arada Kutlama Yapıyor - Küçük Ağa

Eğlence

Küçük Ağa - Tüm aile bir arada kutlama yapıyor. Mehmetcan çok mutlu.
İstanbul'un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sinem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır.
Sinem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı, prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.
Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki Mehmet Can, anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır.
Küçük ağamız, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.
Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi ve Ruhsar Öcal'ın paylaştığı, Hakan Bilgin, Banu Zorlu, Nazan Diper, Şükrü Türen, Kayhan Yıldızoğlu, Cansın Özyosun, Faik Ergin, Ozan Çobanoğlu, Sinem Ergin, Remzi Evren, Halil Doğan, Yunus Çakıroğlu veHilmi Özçelik'in de eşlik ettiği, yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un kaleme aldığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz ile Erol Özlevi'nin yaptığı Küçük Ağa resmi TRlist Kanalında.
#KüçükAğa #EmirBerkeZincidi #BirceAkalay #SarpLevendoğlu

YORUMLAR

 • Murat Telli
  Murat TelliAylar önce

  Neden kesıyolar

 • muhammed mustafa
  muhammed mustafaAylar önce

  neden televizyonda olduğu gibi bir not başlatmıyorsanız lütfen başlayın

 • seri mobile
  seri mobileAylar önce

  ilkkkkk

 • توفيق الشامي

  توفيق الشامي

  Aylar önce

  ىءؤىرل

 • Genç Gamer
  Genç GamerAylar önce

  İlk yorum bir ilkenizi alırım keşke halan bu dizi olmasını isteyenler +1like yorumumuz üste çıksın prensler ve prensesler 😜😜😜😜😜😜😜

 • ÇILGIN PİLOT
  ÇILGIN PİLOTAylar önce

  Keşke sonu kötü bitmeseydi. Şu anda bitirseydiniz ya.

 • Turan Zeynalli

  Turan Zeynalli

  Aylar önce

  Ayn

 • Meleknur Öztürk
  Meleknur ÖztürkAylar önce

  İlk

 • Eymen Klc
  Eymen KlcAylar önce

  Ilk

 • Efnan Yilmaz
  Efnan YilmazAylar önce

  İlk

Sonraki