SİMGE SİHİRLE MAKBUŞ'U KORKUTTU - Bez Bebek 41. Bölüm

Eğlence

Bez Bebek 41. Bölüm - Simge sihirle Makbuş'u korkutuyor.
Nana'nın sihir gücü olduğu için hep Simge'yi alt ettiğini iddia eden Şoker'e iyiliğin her zaman kazandığını göstermek istyen Kulina, Simge ve Özge'nin sihir güçleri olan oyuncaklar, Nana'nın ise sıradan insan olduğu bir dünya yaratır. Bu dünyada Simge'nin sihir gücüyle yaptığı kötülükleri Şoker'e sihirli ekranından seyrettiren Kulina, Şoker'in dünyanın bu yeni düzeninde kalması için hain bir plan yaptığının farkında değildir.
Hikaye Oyuncaklar Ülkesi adlı yerde yaşayan bez bebek Nana'nın 100. yaş gününde insan olmayı dilemesiyle başlar. Ama Oyuncaklar Ülkesinde yaşayan Şoker de 100. yaş gününde insan olmayı dileyecekti. Ama bir dilek yalnızca 1 kez dilenmektedir. Bu yüzden Şoker Nana'nın düşmanı olur. Başperi Kulina Nana'ya dünyaya gitmesi için bir iksir hazırlar. Ama Şoker bu iksiri çalıp çoğaltır. Bu sayede Şoker'de dünyaya gidebilmektedir. Nana eski sahibi olan Makbuş'un yanında yaşamaya karar verir. Ancak insan olmasının bazı şartları vardır. Sırrını sadece 3 kişi öğrenebilir, 4. kişi öğrenirse Nana bir bez bebeğe dönüşüp sonsuza kadar dünyada kalacaktır. Nana'nın sırrını ilk öğrenen Yağmur ile Emre olmuştur. Nana iş aradığını, Makbuş'un bir akrabası olduğunu söyleyerek onların evinde kalmaya başlar. Nana her geceyarısında bez bebeğe dönüşmekte, sabah yine insan olmaktadır. Nana Yağmur ile Emre'nin babası Hakan'a aşık olur. Ama Hakan'ın Simge adında çok kötü biriyle evleneceğini öğrenir. Simge ile evlenince Simge çocukları yatılı okula gönderecek, Makbuş'u huzur evine gönderecek ve Nana'nında o evde kalmasına izin vermeyecektir. Fakat Hakan Nana'yı gördükten sonra ona aşık olur ama bunu Nana'ya bir türlü söyleyemez. Bu nedenle de Simge'den vazgeçer, düğünü elinden geldiğince ertelemeye çalışır. Simge ve kızı Özge, Nana'yı hiç sevmemektedir ve Şoker Nana'nın insan olmaması içn hep uğraşmaktadır. Ama Nana tamamen insan olmadığından sihir yaparak son anda kurtulmaktadır. Genellikle Kulina'dan yardım istemektedir. Kulina bir gün dünyaya geldiğinde Emre ile Yağmur'un okul müdürlerine aşık olur. Bu nedenle sık sık dünyaya gidip gelmeye başlar ve o da Nana'ya yardım eder.
#BezBebek #Nana #EvrimAkın #Şoker

YORUMLAR

 • BecauseKing
  BecauseKing2 gün önce

  2019dan gelenler

 • Hakan Demir3002
  Hakan Demir30023 gün önce

  Beğen son rakamına bak 0 Nana 1Hakan 2kulina 3 şoker 4 Simge 5 Makbuş 6 Emre 7 Yağmur 8 Özge 9 Gorfo 10 Volkan 11 Merve 12 Sulina 13 Müdür 14 Gamze 15 Hulusi 16 Nermin Hanım(Volkanın Annesi)

 • Fatma Atalay
  Fatma Atalay3 gün önce

  Simge Nana Hakan Şoker Kulina Özge Yağmur Emre müdür müdürün annesi tabloda

 • Fatma Atalay

  Fatma Atalay

  3 gün önce

  dime Doner hayır Yağmur

 • dime Doner

  dime Doner

  3 gün önce

  Yağ mur yani

 • Elif Kaya
  Elif Kaya3 gün önce

  NANA ve MEMİŞ EVLENSİN

 • FURKAN EMİN KOCA
  FURKAN EMİN KOCA3 gün önce

  Bana abone olun allah rızası icin

 • MSP LaLisa7
  MSP LaLisa73 gün önce

  İlk yorumm❤

 • PAPATYALI KIZ
  PAPATYALI KIZ3 gün önce

  Simge ciciş oyuncakken de kötü

 • Azerbaycan Fantastik Filmleri
  Azerbaycan Fantastik Filmleri3 gün önce

  Aman ne güzel

 • Slime 123
  Slime 1233 gün önce

  Ayy resmen bağımlı oldum😂😂

Sonraki