SİMAY BARLAS | Dünden Bugüne

Simay Barlas... oyuncunun geçmişten bugüne değişimini görsel olarak ortaya koyduk. İYİ SEYİRLER...
Videomuzda son olarak Zalim İstanbul dizisinde Damla Karaçay karakterini canlandıran Simay Barlas hakkında genel ve kısa bilgiler (Simay Barlas doğum günü, Simay Barlas yaşı, Simay Barlas burcu vs.) rol aldığı yapımlar, diziler, filmler ve bunlarla ilgili resim ve fotoğraflar bulabilirsiniz. Simay Barlas Kimdir? Resimlerle Simay Barlas öncesi ve sonrası, önceki ve şimdiki hali, eski ve yeni hali, genç ve yaşlı hali, sağlık ve güzellik içinde dünden bugüne büyük değişimini sizlerle paylaşıyoruz.
Dünden Bugüne video serimizde Simay Barlas gibi popüler ya da değil diğer oyuncularımızın İlk ve son hallerini, rol aldıkları ilk dizi veya rol aldıkları ilk filmdeki resimlerini, fotoğraflarını bulabilirsiniz. Ayrıca videolarımızın başlangıç kısımlarında yer alan biyografi bölümünden doğum tarihi, nerede doğdu, burç, karşımıza ilk nerede çıktı, ilk nerede gördük… gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. İlk günden bugüne nerelerde oynadılar, nasıl değiştiler… resimler ve fotoğraflar aracılığıyla bunları slayt gösterileri halinde videolarımızda paylaşmaya çalışıyoruz.
İşte Simay Barlas oynadığı Diziler, Simay Barlas Dizileri, Simay Barlas Oynadığı Filmler, Simay Barlas Filmleri, Simay Barlas, yeni diziler, eski diziler:
Zalim İstanbul Dizisi Simay Barlas; Zalim İstanbul Damla Karaçay, kanal d dizileri, d dizi
Paramparça öykü
Hayat Bazen Tatlıdır Gözde
Adı Efsane Naz Yalınay trt 1 dizisi
Dijital Esaret

Simay Barlas, Simay Barlas Dizileri, Simay Barlas Filmleri, Simay Barlas Resimleri, Simay Barlas Yaşı, Simay Barlas Fotoğrafları, Simay Barlas Öncesi sonrası, Simay Barlas Burcu, Simay Barlas nereli, Simay Barlas kaç yaşında, Simay Barlas oynadığı dizi ve filmler, Simay Barlas Eski Hali, Simay Barlas gençliği, Simay Barlas çocukluğu, Simay Barlas küçüklüğü, Simay Barlas before and after, Simay Barlas then and now, küçük oyuncuların büyümüş halleri, çocuk oyuncuların son halleri, before and after, vor und nach, Simay Barlas şimdi ne yapıyor, çocuk oyuncuların son halleri, ünlü oyuncuların şimdiki halleri...

YORUMLAR

 • Tulin Koc
  Tulin Koc20 gün önce

  Baska bir videoda doğum tarihine 1998

 • oyun canavarıeskikanalyenikanalaaboneol!
  oyun canavarıeskikanalyenikanalaaboneol!2 aylar önce

  2 aylıkken depreme yakalanmış .?

 • Robert Schumacher
  Robert Schumacher3 aylar önce

  Seni seviyorum Simay Barlas♥️Я люблю тебя ♥️İ love you ♥️♥️♥️

 • Robert Schumacher
  Robert Schumacher3 aylar önce

  Çok güzel bir kız

 • Her Şey
  Her Şey4 aylar önce

  5 Mayıs boğa

 • ŞIXƏLİYAV ŞIXƏLİYAV
  ŞIXƏLİYAV ŞIXƏLİYAV6 aylar önce

  Simay barlas❤

 • şair _059
  şair _0596 aylar önce

  Ben 24 mayıs 1999

 • Hayal Alizade
  Hayal Alizade7 aylar önce

  Çok güzel yaa seviyorum bu kızı

 • eda akn
  eda akn9 aylar önce

  Aynı gün doğmuşuz oha

 • Simay nihan kaygısız
  Simay nihan kaygısız10 aylar önce

  Oha benimde burcum boğa

Sonraki