Ali Babacan’ın partisinin ayrıntıları

8 Temmuz 2019 İstanbul
Bitcoin ile destek olmak isteyenler için: 18WMx47QVyTZ6XipPE65ngyB5FLqazj8XV
Patreon ile destek olmak isteyenler için:
www.patreon.com/rusencakir

YORUMLAR

 • BLUE LAKE

  BLUE LAKE

  Gün önce

  Umarim dini siyasete alet eden bir parti olmazlar. Partinin icerisinde dindar yada AKP kokenli olanlar olabilir lakin referansi din olan bir parti olmamasini dilerim. Zira bu millet cok cekti din taciri siyasetcilerden. Turkiye milletinin ekseriyeti muhafazkar ve din temelli soylemlere ve politikalara cok cabuk kanabiliyorlar. Dindar ile din tacirini ayirabilme yetisine maalesef sahip degil milletimiz. En onemli eksikligimiz budur. Umarim yeni gelen nesil aradaki algilayabilcek akila sahip olabilir.

 • Şehir Burda

  Şehir Burda

  2 gün önce

  Ali Babacan'ın yeni kuracağı partiyle alakalı bir çok farklı görüş var elbette ama öncelik vatandaşın ne dediği doğru anlaşılmalı. Bu konuyla alakalı çektiğimiz sokak röportajını kesinlikle izlemelisiniz. Özellikle Akp seçmenlerinin yoğun olduğu bölgede yaptığımız röportaj kurulacak yeni partiyle alakalı çok farklı bakış açılarını bir araya getiriyor.

 • hüsamettin şener

  hüsamettin şener

  3 gün önce

  Merkez sağ partiyi parçalama gayreti...Zulümkar hırsız chp hırsızlık edemediği için Batıyor desenize şuna... Atatürk'ü zehirleyip öldürdükten sonra sahte belgelerle Mal varlığını GASP edenler. Defalarca İhtilaller yaparak Devlet hazinesini Soymaya alışmış Hırsız itler. Şimdi Hırsızlık edemeyince kudurmaya başladılar. Yalan ve İftiraları ile. Ancak saf gençleri aldatabiliyorlar bu vatan Millet haini Katiller, Düşmanla işbirliği yapmayı marifet bilen hainler sürüsü... www.depremerkenuyari.com

 • Arif Beyit

  Arif Beyit

  3 gün önce

  Hepsı danısıklı dovus bu yenı kurulan sozum ona partı akp nın yan kurulusu gıbı bırsey olur.Butun mesele seçmen baska yere kaçmasın.

 • Ertan Duman

  Ertan Duman

  3 gün önce

  Dikkat ediyorum da hiç dürüstlük vurgusu yok.. Ülkenin soyulup sovana çevirildiği bir dönemde bu isimler hiç ses çıkarmadılar...Ülkenin en büyük meselesi yolsuzluk ve hırsızlıktır.

 • R. Hakan

  R. Hakan

  4 gün önce

  HDP bile daha milli kalıyor :))) Yeni bir partinin finansörünü merak ettim.. Londra - Pensilvanya - Ankara üçgeni yabancı sermayenin İMF günleri başlıyor Türkiye de .

 • Ali osman Topkan

  Ali osman Topkan

  4 gün önce

  projenin devamı

 • Nilgün Akın

  Nilgün Akın

  5 gün önce

  Ali Babacan kardeşim, Abdullah Gülü, partinize alırsanız başarısız olursunuz. Ali Babacan kardeşim, Abdullah Gül, şimdi fetöcüdür, amerikanın, ingiltrenin korkak, uşağı, kuklasıdır. Ali Babacan, Abdullah Gülü bırakırsan başarılı olursun. Abdullah Gül, önceden, Tayyip Erdoğanın korkak uşağı, kuklasıydı.

 • Yusuf Şimşek

  Yusuf Şimşek

  4 gün önce

  gül partide aktif rol almayacak zaten

 • beyfiko

  beyfiko

  5 gün önce

  zaten 2. akp kuruluyor. kimse boşu boşuna kendini kandırmasın.

 • Ufuk eskiçırak

  Ufuk eskiçırak

  5 gün önce

  Akp , ABD'nın kurduğu bir proje partisi olduğu delilleri ile ispat edilmişken, Ali Babacan' nın da kuracağı parti atık miyadı dolmuş AKP den ( Emperyalizmin tüm istediklerini yerine getirmiş ve artık halkta bir yeri kalmamış) kurtulmak isteyen ABD nin ikinci projesi olduğu alenen açık ve nettir..

 • nev01

  nev01

  5 gün önce

  Ordan çıkıp oraya ne anladık biz bu işten? Ne olacak ne değişecek kafa aynı görüş aynı. 17 yıl olmuş adam ayrılmış ta onun haberi kimler var ayrilanlarin hepsi aynı parti elemanı. Şube açacaklar bu gidişle. Aynı batan firmalar isim değiştirir ya bunlarda aynı hesap

 • andromedalı dünyalı

  andromedalı dünyalı

  5 gün önce

  AKP nin içinden çıkan herhangi bir hareketin millete vatana İslama hayrı dokunmaz. Ookadar!!

 • Orhan Tezcan

  Orhan Tezcan

  5 gün önce

  Davutoglundan bir cacik olmaz.

 • Nickolai Nomad

  Nickolai Nomad

  5 gün önce

  Tüm Türk muhafazakar sağcılarımız artık Rsuya'yı çok seviyor. 1950'lerin Amerikancı sağcısı kalmadı artık, sağ demek Rusya demek. Amerikancı Katolik Müslüman sağ parti artık pek tutmaz. Rusyacı Ortodoks Müslüman parti ancak prim yapar.

 • Hulya Salma

  Hulya Salma

  5 gün önce

  cesaretinizi imamogluna borclusunz yoksa uyumaya devam edecektiniz sizden bu ülkeye fayda gelmez

 • Şükür Şükür

  Şükür Şükür

  5 gün önce

  Seçime 4 yıl varken parti mi kurulur? Kesin icazet aldı usa'dan. Ekonomik buhranla erdoğanı erken seçime zorlayacaklar. Ekonomik kurtarıcı olarak da babacanı ortaya atacaklar.

 • arif bayram poyraz

  arif bayram poyraz

  5 gün önce

  İyi parti fetücü, hdp terörist damgasinda. Bakalım bu parti kurulunca o ne damgasi yiyecek.

 • Yusuf Şimşek

  Yusuf Şimşek

  4 gün önce

  davaya ihanet damgası yiyecekler yandaş medya bir şey bulur ve oylar oraya gitmesin diye her türlü damgayı vurur yeni partiye

 • Sibell Moonshine

  Sibell Moonshine

  5 gün önce

  Amaç akpnin oylarini bölmek falan değil. Amaç makyaj atip biz akp değiliz farkliyiz ayaklariyla akpden muhalefet partilere kaymiş olanlarin aklini çelip yine iktidarda kalmak. Akpnin değil CHP, iyi parti ve HDPnin oylarini bölmek amaç. Ikiyüzlü erdoganin yalanciktan yaptiği eleştiriler ise büyük ihtimal akp ile koalisyon hükümeti kurulmasindan sonra iltifata dönüşecektir. Artik anlayin bu pisliklerin oyunlarini! Davutoğluymus gülmuş babacanmiş hepsi erdoganin götkillari, hepsi hirsiz!

 • Sibell Moonshine

  Sibell Moonshine

  5 gün önce

  Bop projesi olan akpnin devamidir. Gizli iktidar destekçisi sosyal medya kanallari dahil cnnturk, atv, show hepsi vatandaşin salak olduğunu saniyor, Erdogan'in ve ABD'nin yavşaklari hepsi! Erdoğan tavir almiş ama yasaklama falan düşünmüyor...he he :-P Yavrum benim başlarina bişey gelecekmiş! Iyi partiye yapilanlarin %1'i bunlarin başina gelsin erdoganin kendi yavşak TV ve sosyal medya kanallari reklamlarini aninda yapacaktir, şekilde görüldügü üzere...

 • Max Cool

  Max Cool

  5 gün önce

  Gecikmesi saten gec kaldı amk başka derdimiz yok zaten ancak parti, secim, birbirimizi bitirmekten başka uğraşacamız bir şey yok

 • 04

  04

  5 gün önce

  Yeni bi heyecan olsun, parti kurulursa görev alma niyetindeyim..

 • mehmet rasim inceoglu

  mehmet rasim inceoglu

  5 gün önce

  Babacan, Gül ve Davutoğlu'dan umut bekleyen insanlar bana Polyana'nın toplu tecavüz sonrası zorla evlendirilmesini hatırlattı. Polyana evlenmeden önce "Bu bana tecavüz eden adam değil ki, bu sadece kaçmamı engellemek için elleimden, kollarımdan tutan adam." diyerek bu trajedideki mutluluğu yakaladı.

 • hasan karacan

  hasan karacan

  5 gün önce

  refah partisinden ak parti doğdu. ak partiden de bir parti doğuyor bunlar doğum sancısı

 • Cem Er

  Cem Er

  6 gün önce

  AKP kuruluşundaki felsefesinden uzaklaşmış mış . Kuruluşundan beri Ak Partinin başına gelmedik kalmadı ki veya Erdoğan'ın diyelim. Bu beyefendiler makamlarında oturup nazlı nazlı konumlarının tadını çıkardılar. Bunların hiç bir Allah'ın günü strese girdiklerini hatırlamadığım gibi RTE'nin yanında veya ona karşı, onu eleştiren bir kelam ettiklerini de hatırlamıyorum. Ne koktular ne bulaştılar. Bunlar RTE'nin bulup çıkardığı ve de gereğinden fazla değer verdiği silik ve kompleksli şahıslardır. Ali Babacan'ın iyi bir teknokrat olduğunu düşünüyorum, ama o kadar. Hainler cesaret sahibidirler, risk alırlar. Bunlardan hain bile olamaz. Hayatım da ne bir parti, ne bir akım, ne bir kişi, peşinden gitmedim. Hiç kimsenin uygulama veya söylemlerine kefil olamam. RTE'yi acımasızca eleştiririm. Ben şu an geçerli vahşi kapitalizmin, inşaat ve rant ekonomisinin , üretenlerin mallarını üç günde nakde çevrilen süpermarketlere verip 3-5 ay sonra paralarını aldıkları tefecilik düzenine , bazı üreticilerin paralarını hiç alamadıkları soygun düzenine vs. karşıyım. Ancak bunlara karşıyım diye Emperyallerin kucağına oturmuş hainler ile iş tutmam. Bu şahıslar parti içi muhalefet ile RTE'yi acımasızca eleştirip, bunun sonucu olarak partiden ihraç edilseler idi , desteği hak etmiş olurlardı. Bu mıymıntı heriflerden bir şey olmaz . 15 Temmuzda bu ülke, bu halk direkten döndü. Sınır birlikleri komutanı hain Semih Terzi sınır birliklerini geri çekmiş, PYD; YPG, PKK, İŞİD ve sair haşeratların ülkeye girmeleri için gerekli şartları hazırlamış idi. Tabii ki ardından İŞİD'e karşı büyük koalisyon (USA+AB) kurtarıcı olarak ülkemize girecek , ülkemizi Suriye'ye çevirecekti. O saatte milletin cesur fertleri ile birlikte kim kelleyi ortaya koydu. Kim ailesini ve kendi hayatını riske etti. Ama bir hain kesim var ki onlarda terliklerini giyip televizyon karşısında Amerikan aksiyon filmi seyreder gibi darbe seyrettiler. Bu mıymıntılar bile muhtemelen bunu yaptı. AKP'yi ve RTE'yi acımasızca eleştirelim , bu işlerin böyle gitmeyeceğini , değişim gerektiği mesajını en kesin dille verelim . Ve hatta bunu topluca yapıp AKP'yi köşeye sıkıştıralım. Şunu iddia ediyorum ki RTE ve AKP'nin bu ayara ihtiyacı var. Önümüzdeki seçimlere kadar uzun bir dönemde bunu yapmalıyız. Veya terlikleri giyip, rahat koltuklarda , elimizde Drink imizle televizyonda Doğu akdenizdeki petrol ve doğalgaz haklarımızın ve diğer ülke menfaatlerinin elimizden nasıl gittiğini , ülkemizin nasıl kaos'a sürüklendiğini seyredelim. Türkiye de muhalefet'in tek bir yöntemi var. Öazl'ın gelmesi ile birlikte, Özal'da , Hanedan da çalıyor, çırpıyor, rüşvet , talan , soygun, hırsızlı da , soygun da nereye koşuyor da vırt zırt. 1993 senesinde bir kaç ay ara ile Uğur Mumcu, Özal , Eşref Bitlis , Adnan Kahveci siyasi suikastlerle öldürttük . Ne oldu , adamlar arkalarında milyar dolarlar mı bıraktı? Arkasında duracağımız kimi görüyoruz Allah aşkına?

 • Mehmet Vural

  Mehmet Vural

  6 gün önce

  Kucaklayıcı Bir Siyaset Tarzı İzlenirse Çok Başarılı Olacağını Düşünüyorum.

 • Mete Nurol

  Mete Nurol

  6 gün önce

  Ben bu yeni kurulacak partinin. Akp nin yedeği olarak görüyorum yani anlaşmalı..akp % 10 civarında oy kaybetti ..bu oyu almanın tek yolu yeni bir parti kurmak..ve o yüzde 10 kaybının bu barti ile tekrar almak ve ittifak yapıp tekrar iktidar olma. Bütün amaçları bunun üzerine kurulu..

 • Yusuf Şimşek

  Yusuf Şimşek

  4 gün önce

  imkansız

 • atheist bigot [Remastered]

  atheist bigot [Remastered]

  6 gün önce

  Babacan mabacan anacan.. Hepsi kovuk ağaç gibi devrilip gidecek göreceksiniz....

 • Ahmet Köseoğlu

  Ahmet Köseoğlu

  6 gün önce

  GEZKALDİ BUMİLLETİ NASİL KANDİRACAGİNİ DUŞUN SUNLER BECEREBİLİRSA BUMİLLET OYVERİR GUNDEN GUNE BUMİLLET DENİŞTİ FAYYAPİ ERGONEKOM PARELEL YABİ TORBAYASASİ CATİYAPİ BUNLAR BAYATLADİ YENİSİNİ BULUN KANMAZ BUMİLLET ARTİK🤸🤸🤸

 • sezo

  sezo

  6 gün önce

  Türk Kürt kardeştir abd pkk fetö kaleştir babacan kaleştir babacan kaleştir

 • baybars hamzaoğlu

  baybars hamzaoğlu

  6 gün önce

  Batı yanlisi bir parti olcak türkiye artık avrasya dönmeli yanlış bir yol

 • turan can

  turan can

  6 gün önce

  Feto culer gelir kim gelcek disardan

 • EMRE USTUN

  EMRE USTUN

  6 gün önce

  Betona yatirim yapan elinde ki imkanlari degerlendiremeyen politakibo bir adam part mı kurucak ve kim oy vericek bunlara merak ediyorum...O durumda başarı sağlıyamayan kiş şuan da hiç bir şey yapamaz sadece oyalanırlar

 • Yusuf Şimşek

  Yusuf Şimşek

  4 gün önce

  babacan inşaat sektörüne karşı bir isim iyice araştırmanı tavsiye ederim boş keseden atma trlist.info/video/MIUXfF0-GEefkx8

 • Havuç Tavşan

  Havuç Tavşan

  6 gün önce

  Aynı bokun laciverti ha abdullah gül babacan davutoğlu ha tayyip ne fark var hepside suçlu gerçi biz halk olarak bok yemeyi severiz bu zihniyet bitmez sadece isim değiştirir bizi bitiren dincilik yapanlar oldu yıllardır iktidarda kaldılar kalmak icin de türlü türlü oyunlar yaptılar..

 • Deveye Diken

  Deveye Diken

  6 gün önce

  Yemeği ikinci kez pişirirseniz asla taze olmaz.

 • ibrahim mete

  ibrahim mete

  6 gün önce

  1.25x hızına alın daha iyi

 • İbrahim İsrail

  İbrahim İsrail

  6 gün önce

  Gündemi belirleyecek FETÖ'suz GERÇEK YARGILAMALAR kim ne zaman ne götürmüş BEKLE GÖR !

 • sonsans31

  sonsans31

  6 gün önce

  Üstat, mikrofona ayarı düzgün bir kompresör koysanız daha rahat dinlenebilir olacaksınız...

 • Serdar Dag

  Serdar Dag

  6 gün önce

  Kurd sorununu demokrasi ile cozmezlerse Akp ile aynilasirlar.Kas kafalari bir turlu anlamadi gitti

 • ali uçağı

  ali uçağı

  6 gün önce

  Bunca yapılanlara ses çıkarmayan bu günlerin oluşmasında payı olanlar yıpranan AKP'yi ve Başkanlarını kurtarma projesi.Sadece kurtarıcı olacaklar.Yalan bölünme bu güne kadar neredeydiler ağabey lik yapacak kişinin geçmişi hatırlanmıyor mu.Dini hasasiyetleri olan seçmene alternatif yaratarak aynı merkeze oyları toplamak.

 • Ali Balseven

  Ali Balseven

  6 gün önce

  Bunlarda ahlak olsaydı akp de oldukları zaman göz yummazlardı yapılanlara. Eğer insanımız.bunlar düzeldi diye oy vermeyi düşünüyorlarsa iki değil bin defa düşününmelerini rica ederim. Kimse kanmasın cikipta suriyelileri göndereceğiz deseler bile. Kanmayın..hicbir siyasetçinin.gucu yetmez

 • Gorkem Fr

  Gorkem Fr

  6 gün önce

  Yorumlarda o kadar cok islamofobik yorumlar var ki Israil elinize su dokemez

 • Özlem Özer

  Özlem Özer

  6 gün önce

  Akp den (feto)den kaçarken fetöye tutulmak

 • Engin Özturk

  Engin Özturk

  6 gün önce

  isim ver isim

 • Furkan Bey

  Furkan Bey

  6 gün önce

  Ruşen bey yeni partiden birilerini bulun konuşturun, kanalınız patlama yapar.. bence en iyi siz yaparsınız bunu

 • Freddie Merkürü

  Freddie Merkürü

  6 gün önce

  Ali babacan davutoğluna göre toplumda daha çok karşılığı olan biri

 • veya hote

  veya hote

  7 gün önce

  Ruşen bey, Sesiniz az ve düşük çıkıyor.Buna birçare bulun

 • Şahin Çiçek

  Şahin Çiçek

  7 gün önce

  Bu millet kime neyin battığını çok iyi biliyor .bazılarına batan AKP değil. Reis .

 • jdjdn hshshsh

  jdjdn hshshsh

  7 gün önce

  hepsi ayni bok en durusu belli kaliteli parti CHP

 • Yusuf Şimşek

  Yusuf Şimşek

  4 gün önce

  JFBVJAEBFVIJKWEABNVŞOJWNETOVPJUWETOVJPN

 • bilgen yslbs

  bilgen yslbs

  7 gün önce

  İnşallah öyle bir partı gelir oyumuz Alı babacana artık akp yaptıklarından bıktık

 • Hzn Mlp

  Hzn Mlp

  7 gün önce

  Ülkende et ve sebze ve meyve gibi gıda fiyatların bu kadar kötü olmasının nedenin açıklıyor. Yavaş yavaş tarım hayvancılığı bitirdi. Her şey ithal bundan yaptı. ÇÜNKÜ oy peşindeydi. Sadece.