11 Eylül 2019 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber

#FOXHaber
Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber HD izle!
Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber 11 Eylül Çarşamba 2019 HD izle!
ANKARA GERİ ADIM ATMADI, WASHİNGTON PANİKLEDİ. CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN, AMERİKALI KOMUTANLAR TÜRKİYE'DEYKEN HANGİ MESAJI VERDİ?
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARI BEŞTEPE'DE BULUŞTU. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İSİM VERMEDEN KİMİ ELEŞTİRDİ?
EKREM İMAMOĞLU'NUN OTURDUĞU KOLTUK KIRILDI. ERDOĞAN İLE İMAMOĞLU ARASINDA HANGİ DİYALOG YAŞANDI?
BÜLENT ARINÇ'IN KAYYUM ÇIKIŞINA HEM İKTİDAR HEM MUHALEFET TEPKİ GÖSTERDİ. ARINÇ ELEŞTİRİLERE NE YANIT VERDİ?
KIRŞEHİR'DE CUMHUR İTTİFAKI ÇATLAĞI. AK PARTİ VE MHP NEDEN KARŞI KARŞIYA GELDİ?
ÇORLU'DAKİ TREN KAZASINDA AKIL ALMAZ İHMALLER ZİNCİRİ. NEDEN HALA GEREKLİ ÖNLEMLER ALINMADI, SORUMLUSU KİM?
OKUL SERVİSLERİNDEKİ DENETİMLER VELİLERİ TEDİRGİN ETTİ. SERVİS ŞOFÖRLERİNE AİLE HEKİMLERİ TARAFINDAN VERİLEN SAĞLIK RAPORLARI NE KADAR YETERLİ?
FINDIK ÜRETİCİSİ DERTLİ. FINDIĞIN FİYATI NEDEN SÜREKLİ DÜŞÜYOR?
FOX Haber Merkezi'nin güçlü ve deneyimli kadrosu tarafından tarafsız habercilik anlayışıyla hazırlanan hayatın içinden haberler, Gülbin Tosun'un sunumuyla FOX Ana Haber'de!

YORUMLAR

 • Burçak Özdemir
  Burçak ÖzdemirGün önce

  Kardeşim Açıkalında okuyor ve 1. Sınıf bense şehitlikte okuyorum ve 2 sene bu okuldan daha beter bir halde insaatın içinde okuduk.

 • idris Güneşlik
  idris Güneşlik2 gün önce

  akp nin aklına ihtiyacımız yok

 • Gency Race
  Gency Race2 gün önce

  Ekrem pinokyo ekmeğe zam yaptın

 • Zafer Sah
  Zafer Sah2 gün önce

  kirilan sandaliyeyin ihalesini hangi sirket yapti acaba ve kaca mal oldu, bir arastirsaniz.

 • Luis Gonzales
  Luis Gonzales2 gün önce

  Annenin göz yaşı diyorsn ... Yeni doğum yapmış bir günlük bebegi cezaevine koyup sonra pardon dedikleriniz ne olacak sizde vicdan da yok siratdan nasıl gececeksniz

 • Water World
  Water World2 gün önce

  fatih kabak pazartesi sizlerle.

 • Kül Tigin
  Kül Tigin2 gün önce

  Devlet bahçeli ne işe yarıyor ? Muhalefet desen değil, İktidar desen değil.

 • Kül Tigin
  Kül Tigin2 gün önce

  Milletin parasını betona gömüp suriyeye duvar örüyorsunuz. Atam olsa resti çeker o duvarı suriyeye yaptırırdı.

 • ahmet salihoğlu
  ahmet salihoğlu2 gün önce

  İmamoğlu üç maymunumu oynasaydı

 • Sevda Eredis
  Sevda Eredis2 gün önce

  Ne yaparsaniz yapin gerceklerin ne oldugunu hepimiz biliyoruz imamoglunun sandalyesinin kirilmasininda hdpnin önunde toplanan kisilerinde neye hizmet ettigini biliyoruz butun gercekler birgun cikar ortaya merak etmeyin bunlar devlet sirri degil akp nin sirri devlet icin birgun butun bu yapilanlar tektek konusulur anlatilir kimse yutmuyor artik hesap vereceginiz gunleri görmek herkeze nasip olsun insallah bu ulke kimsenin mali degil

 • melisa melin
  melisa melin2 gün önce

  Türkiye yaşam sistemi yanlış işliyor. Anne Babaların Çoçukları için çalıştığı emekli olup öldükten sonra Erkek-kadın evli bekar ayırt etmeden Devletin o maaşı sonraki nesilere Aktarması gerekiyor. ozaman enayimiz çalışalım muhtaçız muhtaç burakan bir Hükümet sistem olduğu için Vakıflara aktaracagınıza Hak sahiplerine verilmesi gerekiyor. okullarda çoçukları rekabete sokuyorsunuz kendi yandaş çoçukjlarını çalıştırdığınız muhalif olanı açlıga muhtaç edilen bir sistem! zamanın da Türk evlatlarını köle verdiler yine bu Arap sistemi ile insanları magdur ediyorsnuz....

 • Ada Adelinda
  Ada Adelinda2 gün önce

  İş bulma kurumu çok gereksiz bir kurum , işini yapan yok .. Bol çay kahve sohbet .

 • Ada Adelinda
  Ada Adelinda3 gün önce

  İyi olmuş ,cikarilsin işten .. Hiç biriniz hak etmiyorsunuz,

 • ördek bey
  ördek bey3 gün önce

  Kayıtlı işsizler yüzde 47 arttı Kayıtlı işsiz sayısı Ağustos sonu itibarıyla geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 47 artarak 4 milyon 44 bin 640 kişiye yükseldi. İŞKUR tarafından açıklanan verilere göre, kayıtlı kadın işsiz sayısı yüzde 43 artarak 2 milyon 28 bin 525 kişiye, erkek sayısı yüzde 51.2 artarak 2 milyon 16 bin 115 kişiye çıktı. Toplam sayı, geçen Temmuz’da da 4 milyon 39 bin 541 kişiydi. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) Sosyal Politikalar Uygulama ve Araştırma Merkezi de (SPM) periyodik araştırması kapsamında işsizliğin Haziran 2019 döneminde Mayıs dönemine göre 0.2 puan artışla yüzde 13’e yükseleceğini tahmin etti. TÜİK tarafından 16 Eylül’de açıklanacak işsizlik oranlarına yönelik “Sanayide Gelişmeler ve İstihdam Eğilimleri, Eylül 2019” çalışmasını yayımlayan SPM, Haziran döneminde tarım dışı işsizliğin de 0.5 puan yükselerek yüzde 15.5 olmasını bekliyor. Haziran döneminde işsizlik verilerindeki artışın yeniden baş göstermesini beklediklerini bildiren SPM Araştırmacısı Pınar Kaynak, şu konulara dikkat çekti: “Haziranda ihracat mayısa göre yüzde 31 azalırken, yatırım malları ithalatı yüzde 13, hammadde ithalatı ise yüzde 22 geriledi. Sanayi üretim endeksi bir önceki döneme göre 24.2 puan düştü. Tüm bunlar ekonomide bir yavaşlamanın sinyali olarak kabul edilebilir ve haziran dönemi işgücü piyasalarına yansıması da şaşırtıcı olmayacaktır.”

 • ördek bey
  ördek bey3 gün önce

  Türkiye’de yaz sezonunda 88 Rus turist hayatını kaybetti 2019 yazında Türkiye’ye tatile giden 88 Rus turistin hayatını kaybettiği açıklandı. geçtiğimiz yaz sezonunda Türkiye’ye tatile giden 88 Rus turist hayatını kaybetti. Türkiye’ye en çok turist gönderen ülke konumundaki Rusya’da söz konusu haber Türkiye’de son dönemde artan turist ölümlerinin peşinden gelti. Sadece Ağustos ayı içinde 12 yaşındaki bir çocuk hotel havuzunda pompa akımına kapılarak, 16 yaşındaki bir çocuk ise Antalya’da bir hastanede apandisit teşhisi konulamadığı için hayatını kaybetti. Başka bir Rus çocuk da su parkında boğularak öldü. Türkiye’deki Rus Başkonsolosu Alexei Erkhov’a göre yaşanan ölümlerin çocuğu yaşlı turistlerin rahatsızlanması sonucu gerçekleşti. Türkiye'de sağlık ve ulaşım konusundaki altyapının son derece zayıf olması da turist ölümlerinde önemli bir etken olarak görülüyor. Ülkede trafik kazalarında ölen turistlerin sayıları hiç de azımsanacak oranda değil.

 • ördek bey
  ördek bey3 gün önce

  Türkiye’de devlet kontradır “Türkiye’de bir kontra devlet var ve bugün işleyen, yürürlükte olan akıl da bu kontra devletin aklıdır” dedi. Devletin, Kürtleri yok etme temelinde yeniden yapılanması, baskı unsuru olmaktan çok öteye taşıyıp kontralaştırdı dolayı başta Kürtlere karşı olmak üzere tüm uygulamaların kontra tarzda düşünülüp planlandığını söyledi. Dilok, şunun altını çizdi: “AKP kontra devletin en aktif uygulayıcısıdır. MHP ile de birleşerek kontra devletin hem aklı hem de gövdesi oluşturulmuştur.”

 • ördek bey
  ördek bey3 gün önce

  AKP-MHP yönetimindeki Türk devleti, artık farklı bir formda, Kürt Halk Önderi de ‘devlet aklı’na işaret etti. Karşımızda nasıl bir devlet ve akıl var? Türkiye, kurumsal aklı toplumsal akılla birleştirmek yerine kurumsal aklı bir grup soykırımcının mülkiyetine geçirdi. Türkiye’nin devlet aklıyla düşünüp karar verebilmesi için kontra/çete devlet durumundan çıkması gerekir. Türkiye’de bir kontra devlet var ve bugün işleyen, yürürlükte olan akıl da bu kontra devletin aklıdır. Demirel, Çiller, Ağar ve Güreş sorumluluğunda Kürdistan’da geliştirilen vahşet ve soykırım uygulamalarıyla birlikte kontra devlet gelişti. Bugün cumhurbaşkanı da dahil olmak üzere kurum temsilcileri, bu kontra devlet mantığı çerçevesinde hareket ediyor. Tüm devlet, kontra akıl tarafından yönetiliyor. Kürdistan Özgürlük Mücadelesi, Türkiye’nin bu kontra devlet aklının himayesinden kurtulması için büyük şanslar verdi. En son Önder Öcalan’ın yaptığı görüşmeler, “ortam oluşturulsun, bir haftada sorunu çözerim” belirlemesi de bu tarihi fırsatlardan biriydi. Ancak kontra akıl buna da engel oldu.

 • ördek bey
  ördek bey3 gün önce

  Kontra devlet diyorsunuz, bu devlet aklı Kürtler için nasıl çalışıyor, Kürtleri nasıl tanımlıyor? Kürt, Kürt toplumsallığı inkar ediliyor. Devletin tüm kurumları aynı mantıkla, aynı akılla çalışır. Kürtlerin yokluğu üzerinden kendini var eden bir oluşumdur kontra devlet. Devletin, Kürtleri yok etme temelinde yeniden yapılanması, devleti baskı unsuru olmaktan çok öteye taşımış, kontralaştırmıştır. Bundan dolayı başta Kürtlere karşı olmak üzere tüm uygulamalar kontra tarzda düşünülmekte, planlanmakta ve inşa edilmektedir. Öldürüp asit kuyularına atmak, kafasını kesip fotoğraflamak, kulaklarını kesip tespih yapmak, bunun resmini çekip askerlik hatırası diye saklamak, muhbirleştirmek, ajanlaştırmak, infaz edip boynundan bağlayarak sokaklarda zırhlı araçlarla sürüklemek, bunun çekimlerini yapmak… Bunların hepsi kontra devlet uygulamalarıdır. Bugün hakim olan kontra devlettir, bu şekilde işleyen akıl da kontra akıldır. Türkiye’nin en büyük kaybı, tüm ülkenin Kürtlere yapılanları normal görmesini sağlayacak soykırım siyasetinin yürürlükte olması ve tüm nüfusun da “terörist” sayılma korkusuyla bu siyasete boyun eğmesidir.

 • Ayfer Armağan
  Ayfer Armağan3 gün önce

  30 kişilik sınıf nerede var acaba 40 45 sin altında kesinlikle yok ve türkiyenin her yerde böyle

 • ördek bey
  ördek bey3 gün önce

  Türkiye halkı, bu kontra devlet uygulamalarından nasıl etkileniyor? Türkiye toplumuna dayatılan kontra devlet aklını kabullenmek, özünde kontra yaşamı kabullenmektir. Her gün sokakta insanlar katlediliyor. Kadınlar doğranıyor. Çocuklara tecavüz ediliyor. Ülkenin manevi değerleri de dahil tüm maddi değerlerini çalanlar sefa sürerken devletin kurumları ekmek bulamayanların peşine düşüyor. Her gün kayyumların nerede ne kadar para çaldığı, harcadığı, nasıl ölçüsüz bir açgözlülükle yiyip tükettiklerine dair haberler duyuyoruz. Eskiden insanlar bu tarz durumlarda utanırdı, şimdi utanmıyor. Kontra devlet, işte bu doymazlığı ve bu utanmazlığı yarattı. Soykırım siyasetini meşrulaştırmak ve Türk toplumuna kabul ettirmek için Türkler başta olmak üzere tüm Türkiyeli toplumların ahlaki değerlerine saldıran kontra devlet, bugün akın akın kaçılan bir memleket yarattı. Çocuklar trafikte, kuyularda, havuzlarda ya da yaşamın başka başka yerlerinde mütemadiyen katlediliyor. Kimisi anasını-babasını zehirleyerek öldürüyor. Kimisi kızını çifteyle öldürüyor. Bu örnekler o kadar çok ki. Bir yandan unutmamak gerekiyor, bir yandan da hatırlayarak günlük olarak toplumun belleği saldırıya uğruyor, tecavüz ediliyor. Türkiye toplumu artık başına her an her şeyin gelebileceği korkusuyla sinmiş bir şekilde beklemeye başlamıştır. Bu kontra devletin uygulamalarını karşı konulmaz bir tanrının buyruğu gibi karşılamaktan başka bir yaşam seçeneği bırakılmadığını düşünerek kadere teslim olmuştur. İşte tüm bunlar, kontra devlet aklının sonucudur. Bir tür ölümdür. Bir anlamda bitkisel yaşamdır. Kontra devlet, tüm insanları bitkisel yaşama sürüklemektedir. Bitkisel yaşam ölmekten beterdir

 • ördek bey
  ördek bey3 gün önce

  Bu diktatörlük karşısında Bakurê Kurdistan ve Türkiye’deki direnişin düzeyi nedir? AKP kontra devletin en aktif uygulayıcısıdır. MHP ile de birleşerek kontra devletin hem aklı hem de gövdesi oluşturulmuştur. Yapılması gereken çok şey var. Bugün demokratik eylem denilen eylemler yapılıyor. Demokrasi Nöbeti tutuluyor, gün sayılıyor, her gün bir rakam artıyor. Öncelikle şunu söylemek lazım. Faşizm öyle bir topyekun saldırı konsepti yürütüyor ki, demokrasi için nöbet tutmak, şarkı söylemek ya da oturma eylemi yapmak kesinlikle yeterli değildir. Yüz binlerin katıldığı bir eylemde bir grup slogan atarsa başka bir grup şarkılar-marşlar söyleyebilir. Ancak 20-30 kişinin katıldığı bir eylemde tüm katılanlar şarkı söylerse, her gün aynı kişiler eyleme katılırsa bu yeterli olabilir mi? Zaten polis eylemcilerin 9-10 katı bir sayıda gelip alanı tutmuş, tüm kalkanlarıyla eylemcilerin etrafını sarmış, hatta sesleri duyulmasın diye gereksiz siren sesleri yükseltiyorken, bu eylemler neyi gerçekleştirebilir? Bu eylemler şunu gösterdi; eyleme katılanlar, temsil ettikleri değerleri korumaya, direnmeye ve belediyeye sahip çıkmaya kararlıdır, hiçbir tazyikli su ya da cop onlara geri adım attırmadı. Eylemlerin ilk günlerdeki coşkusu, kararlılığı çok anlamlıdır, ancak bu coşkunun kitleselleşmesi gerekir. Bunun için demokrasi nöbeti ya da oturma eylemi bu aşamadan sonra yetmez.

 • ördek bey
  ördek bey3 gün önce

  Mevcut eylemler yetmiyor diyorsunuz, nasıl eylemler olmalı, neler yapılmalı? Demokratik mücadelede bir denge vardır. Demokrasi tanımı Türkiye’de bozulmuş bir kavram olduğundan kavramı evrensel anlamıyla ele almak gerekir. Türkiye’deki soykırımcı anayasanın sınırları demokrasinin tanımını asla oluşturmaz. Bunu unutmamak, devletin bile uymadığı yasalarına riayet etmemek gerekir. Faşist devletin her türlü hak gaspına karşı geliştirilecek eylemler, Türkiye’nin tamamına yayılırsa demokratik olacaktır. Sadece Kürdistan’da, Kürtlerin yaptığı ve kimi temsili ziyaretlerin yapıldığı eylem demokratik olmaya yetmez. Ayrıca bu saldırıların muhatabı olan parti HDP’dir. Bundan dolayı da HDP’nin sadece Kürdistan’da değil, tüm Türkiye’deki eylemlere öncülük etmesi gerekir. HDP tüm üyelerini, kendisine oy veren herkesi eyleme geçirmelidir. Türkiye’nin esas krizi ekonomi değil, Kürt soykırımcılığını yürüten, bu soykırımcı faşist sistemde ısrar eden AKP-MHP faşizmidir. Bundan dolayı tüm enerji, soykırım sistemini yıkmaya, halklar karşısındaki topyekun saldırı karşısında topyekun demokratik-devrimci direnişe harcanmalıdır. Kürdistan’da gasp edilen belediye başkanlarına oy veren herkes kayyum zihniyetine ve faşizme karşı eyleme geçmelidir. Verdiği oya sahip çıkmalıdır. Şarkılar marşlar kadar “oy veren herkes gelsin” sloganı yükseltilmelidir. Bir grup belediye önünde direnirken bir grup da harekete geçerek tüm oy verenleri eyleme çağırmalı, toplamalıdır. Kürtler sadece oy vermedi, özgürlük için can verdi, zaman verdi, ömürler verdi, en değerli evlatlarını bedel verdi. Verdiğimiz bedellerin anlam kazanması ve faşizm karşısında zafer yaratması için direnişi yükseltmek gerekir. Herhangi bir demokratik söylemi, en sıradan bir doğruyu, hatta Türkiye cumhuriyeti yasalarınca açılmış bir parti olan HDP’ye dair söylemleri dahi “terör” olarak yaftalıyor, tecrit ediyor, soykırım hukukuna göre meşruiyet sınırları dışına itiyor, kriminalize ediyor ve hatta paramiliter güçlerin saldırılarına açık hale getirme temelinde hedef gösteriyor. Bu bir kontra akıl, bir özel savaş uygulamasıdır. Tüm demokratik, devrimci, yurtseverlerin bu psikolojik eşiği aşarak özel savaş uygulamasını yenmesi şarttır. Mesele salt kayyumlarla sınırlı değildir. Kayyum gitse de faşizm gitmeyebilir. O yüzden faşizmin tümden yenilgisine odaklanmak “toplum direniyor, faşizm kaybediyor” sloganını yükseltmek gerekir.

 • ördek bey
  ördek bey3 gün önce

  Mevcut eylemler yetmiyor diyorsunuz, nasıl eylemler olmalı, neler yapılmalı? Demokratik mücadelede bir denge vardır. Demokrasi tanımı Türkiye’de bozulmuş bir kavram olduğundan kavramı evrensel anlamıyla ele almak gerekir. Türkiye’deki soykırımcı anayasanın sınırları demokrasinin tanımını asla oluşturmaz. Bunu unutmamak, devletin bile uymadığı yasalarına riayet etmemek gerekir. Faşist devletin her türlü hak gaspına karşı geliştirilecek eylemler, Türkiye’nin tamamına yayılırsa demokratik olacaktır. Sadece Kürdistan’da, Kürtlerin yaptığı ve kimi temsili ziyaretlerin yapıldığı eylem demokratik olmaya yetmez. Ayrıca bu saldırıların muhatabı olan parti HDP’dir. Bundan dolayı da HDP’nin sadece Kürdistan’da değil, tüm Türkiye’deki eylemlere öncülük etmesi gerekir. HDP tüm üyelerini, kendisine oy veren herkesi eyleme geçirmelidir. Türkiye’nin esas krizi ekonomi değil, Kürt soykırımcılığını yürüten, bu soykırımcı faşist sistemde ısrar eden AKP-MHP faşizmidir. Bundan dolayı tüm enerji, soykırım sistemini yıkmaya, halklar karşısındaki topyekun saldırı karşısında topyekun demokratik-devrimci direnişe harcanmalıdır. Kürdistan’da gasp edilen belediye başkanlarına oy veren herkes kayyum zihniyetine ve faşizme karşı eyleme geçmelidir. Verdiği oya sahip çıkmalıdır. Şarkılar marşlar kadar “oy veren herkes gelsin” sloganı yükseltilmelidir. Bir grup belediye önünde direnirken bir grup da harekete geçerek tüm oy verenleri eyleme çağırmalı, toplamalıdır. Kürtler sadece oy vermedi, özgürlük için can verdi, zaman verdi, ömürler verdi, en değerli evlatlarını bedel verdi. Verdiğimiz bedellerin anlam kazanması ve faşizm karşısında zafer yaratması için direnişi yükseltmek gerekir. Herhangi bir demokratik söylemi, en sıradan bir doğruyu, hatta Türkiye cumhuriyeti yasalarınca açılmış bir parti olan HDP’ye dair söylemleri dahi “terör” olarak yaftalıyor, tecrit ediyor, soykırım hukukuna göre meşruiyet sınırları dışına itiyor, kriminalize ediyor ve hatta paramiliter güçlerin saldırılarına açık hale getirme temelinde hedef gösteriyor. Bu bir kontra akıl, bir özel savaş uygulamasıdır. Tüm demokratik, devrimci, yurtseverlerin bu psikolojik eşiği aşarak özel savaş uygulamasını yenmesi şarttır. Mesele salt kayyumlarla sınırlı değildir. Kayyum gitse de faşizm gitmeyebilir. O yüzden faşizmin tümden yenilgisine odaklanmak “toplum direniyor, faşizm kaybediyor” sloganını yükseltmek gerekir.

 • ördek bey
  ördek bey3 gün önce

  Kadın mücadelesi bunun neresinde yer alacak? Saldırılara en fazla kadınlar maruz kaldığından, direnişi de en fazla kadınlar sahiplenmektedir. Bugün başlatılan “değişim ve özgürlük için sen de ayağa kalk” hamlesi, topyekun direnişi geliştirmek için çok önemli bir adımdır. Genç kadınlar, bu eylemlerin öncülüğünü yapmalı ve aktif eylemsellik içinde olmalıdır. Kürdistan ve Türkiye illerinden örgütlü bir şekilde gasp edilen belediyelere destek olma amaçlı kitlesel yürüyüşler yapılmalıdır. İstanbul’a kayyum atanacak mı atanmayacak mı sorusunu sormak büyük gaflettir. Kontra akıl zaten bunu yaratmaktadır. Korkuyla bekleme durumundan söz etmiştik. İşte budur. Bu yaratılan baskı zaten kayyumun bedensel olmasa da içsel olarak atanmış olmasıdır. Yoksa sıra kime gelecek diye beklemek büyük yanılgı olur. Mesele İstanbul’a kayyum atanır mı atanmaz mı beklemek değildir, mesele İstanbul’daki Kürtlerin yarattığı faşizmi çökertme havasının yeniden canlandırılması ve İstanbul’dan ya da Kürdistan’a giderek Amed, Van ve Mardin’deki eylemlere katılmasıdır. Eylemler büyürse, kitleselleşirse ve topyekun direniş geliştirilirse faşistlerin elindeki demagoji silahı alınmış olur. Kürtlerin öncülüğü önemli ve anlamlıdır, ancak faşizm karşısında kontra devlet aklının karşısında sadece Kürtler yok. Faşizm çöktüğünde herkes kazanacak.

 • zelzele мир
  zelzele мир3 gün önce

  Bahçeliye bakın yaw tam bir piyon olmuş gevşek

 • Beytullah Çağıran
  Beytullah Çağıran3 gün önce

  Ekrem İmamoğluna yapılan kasıtlı bi harekettir ! Erdoğanda ne patavatsız bi insan ya .

 • josef bayer
  josef bayer3 gün önce

  Trump basimizdaki ZAT i kucina bile takmiyor ya

 • Kenan T.
  Kenan T.3 gün önce

  1. İmamoğlu'nu iki defa tebrik et. Sen anladın. 2. Seçimle gelen seçimle gider. Kimse aksi ispat edilmediği sürece suçlu değildir.

 • Personal E
  Personal E3 gün önce

  8:00 ikinciye oturdum mu sağlam otururum :))) çok kıvrak zaka ikinci kez belediye başkanlığı koltuğuna oturmasina gönderme yapmış

 • Ercan Öztürk 81
  Ercan Öztürk 813 gün önce

  Aziz nesinin dediği gibi gerizekalı bir halk

 • Ercan Öztürk 81
  Ercan Öztürk 813 gün önce

  Bülenç arınçın yaptığı siyaset aynı avaneliri gibi yalan dolan din tüccarlığı

 • Ercan Öztürk 81
  Ercan Öztürk 813 gün önce

  Eee tebrik etmeden başka çaren kalmadı dimi bay teyyo

 • Ercan Öztürk 81
  Ercan Öztürk 813 gün önce

  Tekel özelleştirdiğinizde de 1500 kişi işinden ekmeğinden olmuştu ozaman niye sesiniz çıkmadı yandaş medyalar onlarda hak hukuk adalet demişti

 • Ercan Öztürk 81
  Ercan Öztürk 813 gün önce

  İmamoğluna komplo kurdunuz :-))

 • Ercan Öztürk 81
  Ercan Öztürk 813 gün önce

  Belediye başkanlarını özellikle imamoğlunu tebrik etmeye baya geç kaldın bay teyyo. Yenilgiyi kabul etmeyip seçimi yenilettin sonuç daha fazla oyla ibb ye geldi

 • Emrah Sahin
  Emrah Sahin3 gün önce

  Kimseyi yerinden etmedim diyen adam basbakani gorevden aldi

 • Sergül Zengin

  Sergül Zengin

  3 gün önce

  Ooo, satmadığı, işinden, eşinden, ekmeğinden, geleceğinden, sağlığından, sevdiklerinden, yerinden yurdundan... etmediği kim kaldı? Nicelerini canından etti. 🤥 👿 🐍 🐺 🐂 🐑

 • Faysal Bugday
  Faysal Bugday3 gün önce

  Bülent Arınç açık açık ben iki yüzlüyüm demiş 😆😆👍

 • Emrah Sahin
  Emrah Sahin3 gün önce

  Bu süre neden veriliyor acep adamlar cekilsin diyemi yoksa amerikami boyle yazdi

 • At üstündeki denizci
  At üstündeki denizci3 gün önce

  Memleketten selam getirmiş... Üç ay izin yapar mı bir insan? Bunları o kadar zaman boyunca muhtemelen ABD'de eğitime alıyor olmalılar. Fox'un Amerikalı patronu Murdock'dan aldığı emirleri getirmiştir...

 • Savas Can
  Savas Can3 gün önce

  Annelerimsizden biri vedat sorgun oglum dedi bi arastirin neler oluyo gercek ne

 • Aydın Kok
  Aydın Kok3 gün önce

  Yazıklar olsun YEZİD e bugün için biat ederek kerbelayı tekrar yaşattınız CHP ne oy veren alevinin eli kırılsın Kılıçdaroğlu senide adam yerine koyduk ya ona yanıyorum. Keşke geberseydin çubuk da ince Balkan döiü İmamoğlu potnus Rum dölüymüş megerse ulan biz böyle hainleremi güvenecegiz.

 • Matthew highland
  Matthew highland3 gün önce

  you better Ankara shut the fuck and take care of your business, you are in big shit hole, take care of your nation, land, stop interfere with Isreal Syria, Iraq and others. You screwed this Turkish Nation with your obsession of Poliltical Islam and the result we can see,

 • Matthew highland
  Matthew highland3 gün önce

  O arda iti ne zaman bitecek soyle bir gorsek,yuzunde nuru gitmis , zaten nuru gidenlerin gidici oldugu belli onu birisi bir yerde amk kafasina sikacaklar

 • ıVustafa Eraslan
  ıVustafa Eraslan3 gün önce

  PREDATOR IMAMOĞLU'NA GÜLENLER, ERDOĞAN'I AT SIRTINDAN ATTIĞINDA ERDOĞANA DA GÜLÜYORLARDI... ツ _sandalye

 • Aydın Kok
  Aydın Kok3 gün önce

  Ulan insan bu kadar mı şerefsiz onursuz olur. Başta İBB başkanı potnus Rum dölü İmamoğlu olmak üzere ve diğer CHP li belediye başkanları YEZİD e biat ettiniz hepinizin ırzını CHP parti diye oy veren tüm atatürkçüler siksin. Hepiniz kayyum atanır diye korkuyormusunuz YEZİD sizin gibi belediye başkanlarının amının ortasına bugün için resmen kayyum atanmıştır. Bugün Anıtkabir'in kemiklerini sızlattınız Allah'ta sizi nesiller boyu sızlatsın

 • Asuman Koryürek Eke
  Asuman Koryürek Eke3 gün önce

  Ben şüpe ci oldum 29 Büyük şehir belediye başkanlarının hepsinin içinden bula ,bula İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ 🇹🇷❤🌹EKREM İMAMOĞLU NU MU BULDU BU ( KIRIK BACAKLI SANDAL YA ? ) Şöyleki madem alfabetik sıraya göre her kezin isimleri varsa masada ÖZELİKLE Ekrem İmamoğlu nun sandalyesi nin bacağı kırılıyor ? Hemde Cumhur başkanının kaçak sarayında ki sandal ya !! Kesin bunda bir bit yığını var çünki İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MIZI KESİN RENCİDE ETMEK GİBİ BİR ŞÜPE VAR BUNDA ! Yani burada demek istiyorlar ki akp ve tayyip bak böyle senin bacağını kırarız gibi bir ifade gibime geldi ( Sakın fitne gibi ) anlam çıkartmayın Sadece nasıl böyle TESADÜF OLABİLİR ? İnanmıyorum 🇹🇷🇹🇷🤔🤨 pek inandırıcı deyil !!

 • ıVustafa Eraslan
  ıVustafa Eraslan3 gün önce

  DAHA ÖNCE SÖYLEMİŞMİYDİM.???? SARAY DEDİĞİNİZ BAHÇELİ OLMALI...

 • Akat Karatay
  Akat Karatay3 gün önce

  tayip bahçeli sizler samimi iseniz incirlik üssünü kürecik üssünü kapatmıyorsunuz sizler eyer amerikan ajanı deyilseniz bunu bir an önce yapmalısınız bunu yapmadan siz sadece boş konuşursunuz sizler tayip o sandalye yi mahsus koydurdun çünkü tayip sen sahtekarlık da lidersin.

 • ıVustafa Eraslan
  ıVustafa Eraslan3 gün önce

  Sabah ben: “ Çok yorgunum. ” Öğlen ben: “ Çok yorgunum lan. ” Akşam ben: “ Çok yorgunum ya. ” Gece ben: “ KİMİN UYKUYA İHTİYACI OLUR Kİ.???? ” ツ

 • ıVustafa Eraslan
  ıVustafa Eraslan3 gün önce

  BEN DE NASIL MI BİR BEYİN VAR.???? _BENDEKİ BEYİN MAYIN TARLASI GİBİDİR... KIVRIMLARIMDA DOLAŞIRKEN BASTIĞINIZ YERE DİKKAT ETMEZSENİZ, BASTIĞINIZ YER SİZİ GÖKYÜZÜNE GÖNDERİR. _ıVustafa Eraslan

 • ıVustafa Eraslan
  ıVustafa Eraslan3 gün önce

  Özelden inciler; _ıVustafa Eraslan, İÇ SAVAŞ meselesine hiç bu açıdan bakmamıştım. Şapka çıkartılacak bi bakış açısı... __OLAYA HİÇ O AÇIDAN BAKMAMIŞTIM DİYEN BAKIŞ AÇINA SÖYLE RAHAT OLSUN OSURA OSURA UYUSUN. İTLER ÜRÜR TÜRKİYE YÜRÜR...

 • ıVustafa Eraslan
  ıVustafa Eraslan3 gün önce

  Türkiye'de iç savaş çıkması imkansız. NEDENİ; TÜRKİYE, ORTA DOĞU ÜLKELERİYLE AVRUPA ÜLKELERİ ARASINDA BARİYER GÖREVİNİ GÖREN ÜLKEDİR. BARİYER BÜTÜNLÜĞÜNÜN BOZULMASI DEMEK; HABUR'UN KAPIKULE OLMASI YANİ AVRUPA ÜLKELERİYLE ORTA DOĞU ÜLKELERİ ARASINDAKİ MESAFENİN ORTADAN KALKMASI DEMEKTİR. AVRUPA, TÜRKİYE BARİYER GÖREVİ GÖRDÜĞÜ İÇİN AVRUPA'DIR. (BENDEN UZAK OL, ALLAH'INA YAKIN) İŞTE BU YÜZDEN KÜRESEL GÜÇLER TÜRKİYE ADLI BARİYERİN BÜTÜNLÜĞÜNÜN BOZULMASINA ASLA İZİN VERMEZLER. _ıVustafa Eraslan

 • mert aydın
  mert aydın3 gün önce

  referandum nezman aq

 • Lili Senova
  Lili Senova3 gün önce

  Lan erdoğan haddini bil artık haddini aşma, ve hiç bir Amerikan Generali apar topar gelmez. İlkin İdlibe'deki Teröristlerini geri çağır sonra sesini çıkar. Lan erdoğan senin hiç ahlakın kalmamış, mahsus koltuğu kırık koymuş, Arkadaşlar bu çok anlamlı bir mesaj ve tehdit, senin yerin yer altı demek istiyoru. Lan erdoğan İmamoğlu çok sabırlı ve o sabır var ya, her İnsana nasip olmazmış. Lan öküz erdoğan senin şerefine tukurim, sende her çeşit piçlik pislik, ahlaksızlık, şerefsizlik, yalancılık, şeriatçı lık, terbiyesizlik, cahillik ve İnsansızlık. Diktatörlük sistemin bu, erdoğan sen en doğrusu istifa et hemen. Çünkü böyle devam ederse Türkiye yok olur. Sende vicdan azabı yok ki tam bir Hayvan gibi her türlü terör sistemleri Halka karşı uyguluyorsun.

 • Dorito

  Dorito

  2 gün önce

  imamoğlu çok zeki bir lider. nasıl koymuş lafı! 2. ye daha sağlam otururum. 2. sefere zaten cumhurbaşkanı olacak. bu kaçınılmaz sondur akp için...

 • Fırat Dicle
  Fırat Dicle3 gün önce

  Siyasî partilerin kavgası avrupanın sanayisi nı sevindiriyor türkiye siyasi kavgalara baka kalsın

 • Fırat Dicle
  Fırat Dicle3 gün önce

  Cahil halkı kandırmak

 • ıVustafa Eraslan

  ıVustafa Eraslan

  3 gün önce

  KENDİ ADINA KONUŞ KENDİ ADINA.

 • Fırat Dicle
  Fırat Dicle3 gün önce

  Khk ile işten çıkarılan larıda belediye işçilerini bir tutsun ekmeği ile oynamadım diyen sayın erdoğan sayın bülent arınç suçsuz khk lar ayırt edilsin dedi

 • Oguzhan Şahan
  Oguzhan Şahan3 gün önce

  Koskoca cumhurbaşkanı gündemde olan bazı konuları İmamoğlunu zan altında bırakacak kendi aklınca.

 • ıVustafa Eraslan
  ıVustafa Eraslan3 gün önce

  KENDİME BİR ARA ördek gibi beyinsizlerle muhatap olduğum için kızmam lazım ama bu gibi beyinsizleri itin götüne sokup sokup çıkartmak varken KENDİME NEDEN KIZAYIM.???? ツ

 • ıVustafa Eraslan
  ıVustafa Eraslan3 gün önce

  LAN GERİ ZEKALI ÖRDEK, HER ŞEYİ GEÇTİM, DOĞRU DÜZGÜN KOPYALAMAYI BİLE BECEREMİYORSUN... EN AZINDAN BUNU BARİ DOĞRU DÜZGÜN YAP... ŞAŞIRT BENİ... ツ ördek bey 18 dakika önce DÜZENLENDİ ördek bey 22 dakika önce DÜZENLENDİ ördek bey 41 dakika önce DÜZENLENDİ

Sonraki